SVATBOGRAF

GRAFIKA PRO VAŠI SVATBU

Hledáte ideální svatební oznámení? Jsme tu pro vás!

Kdo jsme a proč to děláme? Jsme setry, které chtějí s vámi sdílet radosti z příprav, jednoho z nejkrásnějších dnů v životě.

Nejlepší chvíle jsou přeci ty, které prožíváme spolu.
Svatbograf je grafika pro vaši svatbu od nás.
Tvoříme s láskou pro lásku ♥

Zdenka & Janka


Vy jste naše motivace

Dlho som nevedela nájsť oznámenia ktoré by sa mi fakt páčili.... tak som začala hľadať niekoho kto mi spraví oznámenie podľa mojich predstáv.... a Svadbograf mi moje predstavy splnil na 100% :) Perfektná komunikácia a oznámenia sú fakt nádherné :) Ďakujem ešte raz a odporúčam všetkými desiatimi.

Mária & Milan
Dievčatá zhmotnili všetky naše predstavy a vytvorili nám okrem oznámenia aj všetky ostatné materiály ako svadobné menu, zasadací poriadok a nálepky na fľaše presne "na mieru". Spolupráca a komunikácia bola taktiež bezchybná a promptná, čo taktiež svedčí o profesionálnom prístupe k práci.
Ak máte predstavu o svojom svadobnom oznámení, ale neviete, kto by vám ju preniesol do reality, odporúčam Svadbograf :)

Veronika & Janík
Veľmi odporúčam spoluprácu! Komunikácia bola príjemná, rýchla a na profesionálnej úrovni. Svadobné oznámenie sme si vybrali priamo z ich ponuky, keďže presne spĺňalo našu predstavu - je originálne a vo veľmi kvalitnom prevedení. Oznámenia prišli krásne zviazané a zabalené v krabici, čo je ďalší znak ich vysokej profesionality.

Zuzana & Dávid

Naše novinky


„Dva není dvakrát jeden, dva je tisíckrát jeden.“
Gilbert Keith Chesterton 

Svatební blog


 

Máte otázky? Napište nám.