Vy ste naša motivácia

 
Dlho som nevedela nájsť oznámenia ktoré by sa mi fakt páčili.... tak som začala hľadať niekoho kto mi spraví oznámenie podľa mojich predstáv.... a Svadbograf mi moje predstavy splnil na 100% :) Perfektná komunikácia a oznámenia sú fakt nádherné :) Ďakujem ešte raz a odporúčam všetkými desiatimi.

Mária & Milan
Veľmi odporúčam spoluprácu! Komunikácia bola príjemná, rýchla a na profesionálnej úrovni. Svadobné oznámenie sme si vybrali priamo z ich ponuky, keďže presne spĺňalo našu predstavu - je originálne a vo veľmi kvalitnom prevedení. Oznámenia prišli krásne zviazané a zabalené v krabici, čo je ďalší znak ich vysokej profesionality.

Zuzana & Dávid
Dievčatá zhmotnili všetky naše predstavy a vytvorili nám okrem oznámenia aj všetky ostatné materiály ako svadobné menu, zasadací poriadok a nálepky na fľaše presne "na mieru". Spolupráca a komunikácia bola taktiež bezchybná a promptná, čo taktiež svedčí o profesionálnom prístupe k práci.  Svadbograf  určite odporúčame

Veronika & Janík

Tak tomuhle týmu já říkám profesionálové. Skvělá, rychlá, milá komunikace, ochota, kvalitní a čistá práce, balíček s oznámením a jmenovkami nádherně zabalený. 
Tímto bych ještě jednou za vše ráda poděkovala a popřála spoustu dalších zákazníku, zasloužíte si je.

Markéta & Jaroslav

Odporúčam! Rýchle a profesionálne.

Katka & Matúš

Chtěla bych moc poděkovat holkám za krásné oznámení, které vytvořily na míru přesně podle mých představ.
Komunikace super, práce rychlá a precizní, splnily každý můj vymýsl, a že jich bylo. Takže všem moc doporučujeme.

Kateřina & Vojtěch

Vrelo odporúčam všetkým budúcim nevestičkám!!!
Dievčatá sú naozaj šikovné, talentované a nielenže splnili naše predstavy, ale dokonca ich vylepšili a my sme s nimi hneď stotožnili. Veľká ochota, príjemná komunikácia a nekončiaca kreativita.  

Katka & Martin